Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
Moduł kamery podczerwonej o wysokiej czułości 320x256 rozdzielczość 30μm Pixel Pitch Chłodzony dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Rozdzielczość 30μm Pixel Pitch 10mK NETD Moduł chłodzonej kamery podczerwonej do wykrywania wycieków gazu MWIR
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Typowy NETD: | 10mK (F1.5) |
Detektor wycieku gazu LFM330Z5 z rozdzielczością 320x256 30μm Pixel Pitch i 20mK NETD Chłodzony detektor podczerwieni
| Typ: | Chłodzony czujnik podczerwieni |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
640x512 Rozdzielczość 15μm Wielkość pikseli MWIR Chłodzona kamera obrazowania optycznego gazu z 25mK NETD do wykrywania wycieków gazu
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Waga (g): | ≤235g |
| Rozdzielczość detektora: | 640x512 |
LFD330Z3 Chłodzony wykrywacz podczerwieni o rozdzielczości 320x256 30μm Pixel Pitch i 10mK NETD do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Chłodzony detektor IR |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
320x256 Chłodzona kamera termowizyjna do wykrywania wycieków gazu z pikselami 30 µm i NETD 10 mK dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| Typowy NETD: | 10mK (F1.5) |
Kamera do obrazowania gazów optycznych o rozdzielczości 640x512 i rozmiarze piksela 15 µm, z zakresem spektralnym 3,2-3,5 µm do wykrywania wycieków gazu
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤5min przy 12V |
| Rozdzielczość detektora: | 640x512 |
Moduł kamery termowizyjnej z obiektywem 25 mm, chłodzony, z rozdzielczością 320x256 i NETD 20 mK do obrazowania gazów optycznych i wykrywania wycieków gazu
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
LWIR 320x256/30μm Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej z 20mK NETD do wykrywania wycieku gazu
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Moduł kamery termowizyjnej z rozdzielczością 320x256, rozmiarem piksela 30μm, chłodzony, do bezkontaktowego wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar produktu: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |

