Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
320x256 30μm Dwukolorowy detektor z matrycą płaszczyzny ogniskowej
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW); 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
| Czas chłodzenia: | <8min |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
400x300 17um LWIR niechłodzony moduł kamery termowizyjnej do inteligentnego monitorowania
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA 400x300 17um
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
1280x1024 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Niechłodzony moduł kamery LWIR podczerwonej dla wszystkich monitorowania pogody
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 1280x1024 z soczewką zoomową o rozdzielczości 30-180 mm i wykrywaczem LWIR bezchłodnym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
640x512 niechłodzony detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
384x288 Rozdzielczość 17μm Pixel Pitch Moduł kamery termowizyjnej pojazdu z 37°x28° polem widzenia dla asystującego kierowcy
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Mini Size TIMO112 Uncooled Infrared Camera Module z rozdzielczością 120x90 i 12μm Pixel Pitch
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

