Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 15mk infrared camera module ] mecz 28 produkty.
320x256 Rozdzielczość 30μm Pixel Pitch 10mK NETD Moduł chłodzonej kamery podczerwonej do wykrywania wycieków gazu MWIR
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Typowy NETD: | 10mK (F1.5) |
Moduł kamery termowizyjnej z rozdzielczością 320x256, rozmiarem piksela 30μm, chłodzony, do bezkontaktowego wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar produktu: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
320x256 30μm Cooled Infrared Camera Module for Non contact Gas Leakage Detection
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery podczerwonej o wysokiej czułości 320x256 rozdzielczość 30μm Pixel Pitch Chłodzony dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduły kamer chłodzonych w podczerwieni 320x256 30µm z obiektywem o stałej ogniskowej 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa MWIR o wysokiej szybkości klatek chłodzony HgCdTe 640x512 15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości chłodzony rdzeniem 640x512 / 15μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduły kamery chłodzone o wymiarach 320x256/30μm z soczewką 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery IR o centralnym chłodzeniu 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Moduł kamery IR o ogrzewanym rdzeniu kamery termicznej 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |

