Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal security camera module ] mecz 236 produkty.
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do systemu zdalnego monitorowania
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm chłodzony detektor podczerwieni ze zintegrowanym zespołem chłodnicy Dewara
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
67 g Detektor podczerwieni 8 μm-14 μm Zakres widmowy
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
Niechłodzone czujniki podczerwieni o długich falach 400x300 17μm Materiał tlenku wanadu
| Rezolucja: | 400x300 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |

