-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| typ | Chłodzony moduł kamery | Technologia | MCT/HgCdTe |
|---|---|---|---|
| Rezolucja | 640x512/15μm | Wysoka czułość | NETD≤15mK |
| Rozmiar | 155x67x80mm | Średnia długość fali | 3,7 ~ 4,8 μm |
| Podkreślić | Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 15uM,chłodzony rdzeń kamery 640x512,rdzeń kamery termowizyjnej MCT MWIR |
||
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej MWIR 640x512 15μM do nadzoru dalekiego zasięgu
GAVIN615A to chłodzony moduł termowizyjny średniofalowy. Składa się z detektora podczerwieni HgCdTe MWIR o wymiarach 640 x 512 @ 15 µm z chłodnicą kriogeniczną RS058, wbudowanej elektroniki sprzętowej i różnych algorytmów przetwarzania obrazu, aby zapewnić ostre i wyraźne obrazy termowizyjne.
Po zintegrowaniu z detektorem podczerwieni F2 640x512 / 15µm HgCdTe MWIR, częstotliwość odświeżania GAVIN615A można skonfigurować do 100 Hz, co jest bardzo odpowiednie do zastosowań wymagających obserwacji szybko poruszających się obiektów.
Do tej pory zapewnialiśmy naszym klientom różne dojrzałe i stabilne rozwiązania do obrazowania termowizyjnego w podczerwieni. Klienci OEM mogą łatwo przeprowadzić szybki test akceptacyjny modułów termicznych, rozpocząć szybki rozwój wtórny i znacznie obniżyć koszty ich rozwoju.
-Spełnij potrzeby wykrywania dalekiego zasięgu
- Wysoka czułość, NETD≤15mK
- Wysoka liczba klatek na sekundę
- Wysokiej jakości obrazowanie termowizyjne
- Łatwa integracja z systemem
| Model | GAVIN615A |
| Wydajność detektora podczerwieni | |
| Rezolucja | 640x512 |
| Rozstaw pikseli | 15μm |
| Chłodnica kriogeniczna | RS058 |
| Zakres widmowy | MW 3,7 μm ~ 4,8 μm |
| Czas chłodzenia (20°C) | ≤7min |
| NETD (20°C) | ≤15mK |
| Przetwarzanie obrazu | |
| Liczba klatek na sekundę | 50 Hz/100 Hz |
| Tryb ściemniania | Liniowy/histogram/mieszany |
| Zoom cyfrowy | ×1/×2/×4 |
| Kierunek obrazu | Odwróć w poziomie/pionie/ukośnie |
| Algorytm obrazu | NUC/AGC/IDE |
| Specyfikacja elektryczna | |
| Standardowy interfejs zewnętrzny | J30JZ 25pin |
| Wideo analogowe | KUMPEL |
| Wideo cyfrowe | 16-bitowy RAW/YUV: 16-bitowe wyjście DVP/Cameralink |
| Synchronizacja zewnętrzna | Zewnętrzna synchronizacja ramki: poziom RS422 |
| Komunikacja | RS422, 115200bps |
| Zasilanie | 20 ~ 28 V prądu stałego |
| Stabilne zużycie energii | 12W |
| Wymiar (mm) | 155×67×80 |
| Waga | ≤900g |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +60°C |
| Wielkość wibracji | Wibracje: GJB Transport szybki montowany na pojeździe Wstrząs: fala półsinusoidalna, 40 g 11 ms, 3 osie, 6 kierunków, 3 razy każdy |
| Soczewka optyczna | |
| Opcjonalny obiektyw | Ciągłe powiększanie 30~240mm/F4 15 ~ 300 mm/F4 21~420mm/F4 35~690mm/F4 |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień GAVIN615A jest szeroko stosowany w wielu obszarach, takich jak system zdalnego monitorowania, system poprawy widzenia w locie, ładunek wieloczujnikowy itp.
![]()
SensorMicro jest wiodącym na świecie producentem i usługodawcą detektorów podczerwieni. Jest gotowa dostarczać klientom na całym świecie wysokowydajne niechłodzone i chłodzone detektory termowizyjne oraz dzielić się swoim doświadczeniem w zakresie profesjonalnych zastosowań.
SensorMicro dostarcza zaawansowane detektory podczerwieni, rdzenie kamer i moduły o wszechstronnych formatach i pasmach fal. Zaprojektowane z myślą o przejrzystości, czułości i wydajności, nasze produkty bezproblemowo integrują się z różnorodnymi systemami, zwiększając możliwości zastosowań nowej generacji w zakresie obrazowania i wykrywania w różnych branżach.
Detektory SensorMicro są szeroko stosowane w termografii, bezpieczeństwie i nadzorze, systemach wizyjnych, produktach samochodowych i konsumenckich na podczerwień. Zdolność produkcyjna SensorMicro na skalę masową umożliwia zaspokojenie rosnącego popytu na wszystkich istniejących i wschodzących rynkach.
1.Co to jest pseudokolor?
Pseudokolor, zwany także fałszywym kolorem, rozkład termiczny obiektów można przekształcić w obrazy wizualne za pomocą systemu termowizyjnego w podczerwieni i wyświetlić na monitorze w odcieniach szarości lub pseudokolorach. W ten sposób można uzyskać rozkład temperatury obiektów. Aby ułatwić ludziom łatwą analizę wizualną obrazu termowizyjnego, jest on przedstawiany za pomocą fałszywych kolorów reprezentujących różnicę temperatur.
2. Ile pseudokolorów może zaoferować nasz moduł termowizyjny?
- Biały Gorący
- Lawa
- Żelazny Łuk
- Gorące żelazo
- Medyczne
- Arktyka
- Tęcza 1
- Tęcza2
- Gorąca czerwień
- Biały Gorący

