-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermography Capable Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Rezolucja | 256x192 | Dane wyjściowe | 14-bitowy surowy |
|---|---|---|---|
| Zakres widmowy | 8 ~ 14μm | Rozstaw pikseli | 12μm |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa z ±2℃ / ±2% | Liczba klatek na sekundę | Termografia: 25 Hz, Obrazowanie: 50 Hz |
| Podkreślić | Moduł kamery termowizyjnej 256x192,rdzeń modułu kamery termowizyjnej niechłodzony |
||
Niechłodzone LWIR 256x192 / 12 μm Rdzeń kamery termicznej do termografii, zastosowań AIoT
Moduł obrazowania IR bezchłodzonego TIMO212, znany również jako moduł cieplny bezchłodzony, jest zdolny do pomiaru radiometrycznego i posiada funkcję pomiaru temperatury bez kontaktu w podczerwieni.Zawiera wyjątkowo mały detektor podczerwieni 256x192 / 12 μm (WLP), który wychwytuje spektrum podczerwieni długolewowych (LWIR) w zakresie od 8 do 14 μm.
Dzięki technologii WLP moduł kamery podczerwonej TIMO212 osiąga ultra-kompaktową strukturę i lekką wagę, zapewniając jednocześnie większą czułość i lepszą jakość obrazu w przystępnej cenie,umożliwienie klientom wyboru najbardziej odpowiedniego typu zgodnie ze swoimi szczególnymi wymaganiami.
- Ultra-miniaturowy moduł z optymalizacją SWaP-C
- Detektor opakowany na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + mikroelektromagnetyczny migawka
- Najmniejszy podczerwony moduł termiczny, umożliwiający podstawowe funkcje obrazowania termicznego przy maksymalnej efektywności kosztowej
- Kompaktny rozmiar, lekka waga i niskie zużycie energii, idealnie nadaje się do integracji z miniaturowymi urządzeniami
- Elastyczne opcje optyczne, dokładne pomiary temperatury
- Dostępne wiele opcji obiektywów, w tym szerokokątnych i teleobjektywnych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby aplikacji
- Wysokiej precyzji pomiar temperatury z dokładnością do ±2°C; obsługuje zarówno monitorowanie temperatury regionalnej, jak i pełnej
- Łatwa integracja, szybki rozwój
- Wspiera interfejs obrazu DVP, kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi
- Zgodne z normami środowiskowymi RoHS 2.0
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 256×192 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8-14 μm |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Przegląd (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Masa (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Rozmiar (mm, bez FPC) | 16x14x18 16x14x14.6 14x12x9.8 16x14x156 |
| Liczba kodów PIN | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | Termografia: 25Hz, obrazowanie: 50Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C. |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C~+85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / Reach |
Moduł obrazowania termicznego TIMO212 jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach, w tym termografii, inteligentnym sprzęcie, inteligentnym budynku, inteligentnym domu, AIoT i wielu innych.
Jako wiodący światowy producent i dostawca usług detektorów podczerwieni, SensorMicro posiada wieloletnie doświadczenie w rozwiązaniach w zakresie obrazowania termicznego podczerwieni.Wykorzystując podstawową filozofię "SensorMicro, Sense More" i kierując się potrzebami użytkowników, dążymy do wykorzystania pełnego potencjału technologii podczerwieni, dostarczając produkty o wysokiej wydajności i profesjonalne usługi klientom na całym świecie.
Fale podczerwone nie są widoczne ludzkim okiem.Detektor podczerwieni / czujnik obrazowania cieplnego to urządzenie optyko-elektryczne, które reaguje na promieniowanie podczerwieni i energię cieplną i przekształca je w sygnały elektryczne, a następnie emituje widoczne obrazy termiczne.
WLP odnosi się do opakowania na poziomie płytki. Jest to proces zakończenia opakowania wysokiej próżni bezpośrednio na całej płytce MEMS, a następnie pisania i cięcia w celu stworzenia pojedynczego czujnika podczerwonego.Wraz z opakowaniem metalowym i opakowaniem ceramicznym, są to trzy główne formaty opakowań niechłodzonych detektorów podczerwieni.
Detektory WLP IR są specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia wymogów miniaturyzacji i niskiego kosztu w zakresie stosowania technologii podczerwieni na rynku elektroniki użytkowej.Obecnie oferujemy różnorodne rozwiązania modułów WLP podczerwonych w celu zwiększenia liczby nowych zastosowań na rynkach wschodzących.

