-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
LWIR 120x90 Rozdzielczość 12μm Rozmiar piksela Moduł czujnika kamery termowizyjnej o niskim zużyciu energii
| Rezolucja | 120x90 | Rozmiar piksela | 12μm |
|---|---|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm | Zakres widmowy | 8 ~ 14μm LW |
| Tryb ostrości | Skup się swobodnie | Liczba klatek na sekundę | 25 Hz |
| Podkreślić | Moduł czujnika kamery termowizyjnej FPA,moduł czujnika kamery termowizyjnej 17μM,moduł kamery termowizyjnej 120x90 |
||
TIMO112 to jeden z miniaturowych modułów podczerwieni serii TIMO.Detektor poziomu płytki 120x90 / 12μm (WLP) i podstawowy obwód przetwarzania obrazu do szybkiego uzyskania obrazów termicznych obszaru docelowego i rozkładu ciepła.
Moduł obrazowania termicznego TIMO112 jest zorientowany na zoptymalizowane zastosowania obrazowania podczerwonego w zakresie wielkości, masy, mocy i kosztów (SWaP-C).Jego super miniaturowa struktura i ultra niskie zużycie energii są wygodne do zintegrowania w różnych urządzeniach inteligentnych, urządzenia do obrazowania termicznego lub terminale mobilne o rygorystycznych wymaganiach dotyczących kosztów, rozmiarów i masy.
Obecnie rdzenie i moduły termiczne serii TIMO są szeroko stosowane na rynku elektroniki użytkowej.Moduł rdzeniowy kamery termicznej TIMO łatwiej jest zintegrować z większą liczbą produktów końcowych i znacznie obniża koszty klientów.
- Ultra-miniaturowy moduł z optymalizacją SWaP-C
- Detektor opakowany na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + mikroelektromagnetyczny migawka
- Najmniejszy podczerwony moduł termiczny, umożliwiający minimalną funkcjonalność obrazowania termicznego przy maksymalnej efektywności kosztowej
- Kompaktny rozmiar, lekka waga i niskie zużycie energii, idealnie nadaje się do integracji z miniaturowymi urządzeniami
- Udowodniona skuteczność i szybka reakcja
- Ultra niskoenergetyczna konstrukcja, zużywająca zaledwie 9 mW
- Gładkie obrazowanie z częstotliwością klatki 25Hz
- Elastyczny i przyjazny dla środowiska
- Wspiera interfejs obrazu SPI, kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi
- Zgodne z normami środowiskowymi RoHS 2.0
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 120 x 90 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8~14 μm |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Przegląd (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
| Waga | 10,8 g |
| Rozmiar (bez FPC) | 120,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| Liczba kodów PIN | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | 25 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C. |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C~+85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / Reach |
Moduł kamery podczerwonej TIMO112 jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach, takich jak termografia, inteligentne sprzęt, inteligentne budynki, inteligentny dom, AIoT itp.
- Pełna dokumentacja:Podręczniki produktu, instrukcje konfiguracji i referencje do wyboru.
- Pomoc w zakresie rozwoju i badań:Wzór zintegrowane testowanie, ocena wydajności i weryfikacja parametrów ułatwione.
- Zaawansowany zestaw narzędzi dla programistów:SDK, interfejsy API, algorytmy i narzędzia debugowe do głębokiej integracji.
- Odległe wsparcie techniczne:24/7 wsparcie - szybka reakcja i terminowe rozwiązanie krytycznych problemów.
- Gwarancja:Oryginalne części i ścisłe przestrzeganie procesu, aby przywrócić optymalną wydajność.
Infraczerwone obrazowanie termiczne to metoda wykorzystywania promieniowania podczerwonego i energii cieplnej do zbierania informacji o obiektach, w celu sformułowania obrazów z nich,lub uzyskać informacje o temperaturze obiektów, nawet w warunkach niskiej widoczności.
System obrazowania termicznego w podczerwieni jest pasywnym systemem wykrywania i identyfikacji bez kontaktu w technologii podczerwieni.Skoncentruje promieniowanie podczerwone sceny na płaszczyźnie ogniskowej array detektor podczerwony przez system podczerwony optyczny, który może przejść przez promieniowanie podczerwoneDetektor termiczny przekształca sygnał promieniowania o różnej intensywności w odpowiedni sygnał elektryczny, a następnie poprzez wzmacnianie i przetwarzanie wideo,tworzy obraz podczerwony, który można obserwować gołym okiem.

