-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Rdzeń kamery termowizyjnej na podczerwień o rozdzielczości 120x90 i rozstawie pikseli 12 μm do integracji z inteligentnym domem
| Rezolucja | 120x90 | Rozstaw pikseli | 12μm |
|---|---|---|---|
| Zakres widmowy | 8 ~ 14μm | Zakres pomiaru temperatury | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
| Waga (g) | 1,8 g | Rozmiar (mm, bez FPC) | 12,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| Podkreślić | Rdzeń kamery termowizyjnej 120x90,rdzeń kamery termowizyjnej na podczerwień,rdzeń kamery termowizyjnej Smart Home |
||
Moduł termiczny podczerwieni TIMO112 integruje detektor podczerwieni z pakietem poziomu płytki (WLP) 120x90/12μm i jest zoptymalizowany do zastosowań wymagających minimalnego rozmiaru, masy, mocy i kosztów (SWaP-C).Jego ultra-kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwą integrację z różnymi inteligentnymi urządzeniami, termografy lub terminale mobilne o rygorystycznych wymaganiach dotyczących kosztów, rozmiarów i masy.
W porównaniu z tradycyjnymi narzędziami pomiaru temperatury, moduł czujników TIMO112 IR oferuje większą czułość niż zwykłe układy termopili.ten moduł kamery termicznej zapewnia wyjątkową wartość dla zastosowań obrazowania podczerwonego o wysokich kosztach, wymagania dotyczące wielkości i masy.
-
Ultra-miniaturowy moduł z optymalizacją SWaP-CDetektor opakowany na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + mikroelektromagnetyczny migawka
-
Udowodniona skuteczność i szybka reakcjaUltra niskoenergetyczna konstrukcja (tak niska jak 9mW) z płynnym obrazowaniem 25Hz
-
Elastyczny i przyjazny dla środowiskaWspiera interfejs obrazu SPI, kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 120 x 90 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8~14 μm |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Przegląd (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm |
| Waga | 10,8 g |
| Rozmiar (bez FPC) | 120,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| Liczba kodów PIN | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | 25 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C. |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C~+85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / Reach |
Moduł kamery termicznej TIMO112 jest szeroko stosowany w termografii, inteligentnym sprzęcie, inteligentnym budynku, inteligentnym domu, AIoT i różnych innych zastosowaniach przemysłowych.
- Analiza wymagań
- Ocena scenariusza
- Wybór produktu
- Dostosowane rozwiązania
- Szybka dostawa
- Integracja systemu i testowanie
- Szkolenie techniczne
- Wytyczne dotyczące stosowania
- Diagnostyka zdalna
- Usługi gwarancyjne
- Uaktualnienia oprogramowania
- Utrzymanie techniczne
W przyrodzie wszystkie obiekty o temperaturze powyżej zera absolutnego (-273°C) promieniować promieniami podczerwieni.Pomiar różnicy temperatury promieniowania podczerwonego pomiędzy celem a jego tłem za pomocą detektora kamer podczerwonego, można uzyskać różne obrazy podczerwone (obrazy termiczne).
Promieniowanie podczerwone emitowane przez cele wchodzi w zasięg czujnika termicznego.które następnie są wzmacniane i przetwarzane w celu utworzenia obrazów podczerwonych widocznych gołym okiem.
Niechłodzone detektory płaszczyzny ogniskowej podczerwieni działają w temperaturze pokojowej bez konieczności stosowania urządzeń zintegrowanego zestawu chłodzącego Dewar (IDCA).niskie zużycie energiiPodczas gdy czułość może nie być równa detektorom chłodzonym, ich opłacalność sprawia, że są idealne do szerszych zastosowań.

