-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Nieochłodzony moduł kamery termowizyjnej o rozdzielczości 256x192 i rozmiarze pikseli 12μm dla łatwej integracji
| Rezolucja | 256x192 | Rozstaw pikseli | 12μm |
|---|---|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury | -20 ℃ ~ + 550 ℃ | Zużycie energii | 330mW |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa z ±2℃ / ±2% | Napięcie robocze | 3,3 V ± 0,1 V |
| Podkreślić | Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej,rdzeń modułu kamery termowizyjnej |
||
Miniaturowy moduł kamery podczerwonej Mini212G2 integruje opakowany na poziomie płytki detektor podczerwony 256x192/12μm, specjalnie zaprojektowany dla rynków wschodzących, w tym AIoT, Machine Vision,Wizja przemysłowa, Monitorowanie bezpieczeństwa i obserwacja nocna.
Mini212G2, zbudowany na własnym opracowanym przez SensorMicro module podczerwonym TIMO212, wyposażony jest w zintegrowaną płytę przetwarzania podczerwieni ISP, która umożliwia bezpośredni wyjście macierzy temperatury i obrazów termicznych,znacząco zmniejszając obciążenie pracami związanymi z rozwojem klientów, dzięki kompaktowym rozmiarom, niskim zużyciom energii i efektywności kosztowej,obsługuje wiele konfiguracji pola widzenia i integruje uniwersalne interfejsy sterowania dla szerokiego zastosowania przemysłowego.
- Moduł miniaturowy z bezpośrednim wyjściem obrazowania termicznego
- Samodzielnie opracowany wykrywacz podczerwieni na poziomie płytki 256*192/12μm z znaczącymi korzyściami kosztowymi
- Ultra-kompaktna konstrukcja: rozmiar 17*17 mm (PCBA), waga 4 g
- Zintegrowana płyta przetwarzania ISP i zaawansowane algorytmy obrazu dla przejrzystych obrazów termicznych
- Dokładne wykrywanie i elastyczna konfiguracja
- Wysokiej precyzji pomiar temperatury z dokładnością do ±2°C
- Wspiera pomiar miejscowy, powierzchni i pełnego obrazu
- Dostępne wiele opcji obiektywów pola widzenia
- Bogate interfejsy do łatwej integracji
- cyfrowe interfejsy wideo: USB2.0, MIPI, DVP, BT.656, LVDS
- Całkowicie kompatybilne ze standardowymi w branży interfejsami
| Model | Mini212G2 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 256*192 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8~14 μm |
| Wpływ | ≤ 50mK |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | Termografia: 25Hz, obrazowanie: 50Hz |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Przegląd (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Masa (g) | 7.1 6.4 4 6.8 |
| Wielkość PCBA (mm) | 17*17 |
| Interfejs cyfrowy wideo | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
| Analogiczny interfejs video | CVBS (PAL/NTSC) |
| Napięcie robocze | 3.3V±0,1V |
| Typowe zużycie energii | 330 mW |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C. |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -40°C~+70°C |
| wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C~+85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / Reach |
Produkt ten jest przeznaczony do zastosowań AIoT, widzenia maszynowego, widzenia przemysłowego, monitorowania bezpieczeństwa i obserwacji nocnej:
- - Co to jest?Integracja do kompaktowych urządzeń AIoT, w tym inteligentnych urządzeń domowych, urządzeń noszonych i inteligentnych monitorów środowiskowych
- Wizja przemysłowa:Monitoring sprzętu przemysłowego w czasie rzeczywistym, scenariusze przetwarzania laserowego i spawania, wykrywanie półprzewodników
- Monitoring bezpieczeństwa:Wykrywanie nielegalnych intruzów i uruchamianie alarmu w czasie rzeczywistym
- Wysoka wrażliwość i doskonała wydajność
- Światowa wiodąca technologia w przemyśle podczerwonym
- Dostępne różne detektory podczerwieni (zarówno nieochłodzone, jak i ochłodzone detektory IR w różnych formatach i rozmiarach pikseli)
- Produkcja wielkościowa o rocznej mocy do milionów detektorów
W przyrodzie wszystkie obiekty o temperaturze powyżej zera absolutnego (-273°C) promieniować promieniami podczerwieni.Wykorzystując detektory kamer podczerwieni do pomiaru różnicy temperatury promieniowania podczerwieni między celami i tłem wytwarza różne obrazy podczerwieni, zwane również obrazami termicznymi.
Promieniowanie podczerwone emitowane przez cele wchodzi w zasięg czujnika termicznego.które następnie są wzmacniane i przetwarzane w celu utworzenia obrazów podczerwonych widocznych gołym okiem.
Detektory płaszczyzny ogniskowej o chłodzeniu podczerwonym działają w niskich temperaturach, które zapewniają chłodnie detektorów (DDC).W porównaniu z detektorami niechłodzonymi oferują wyższą wrażliwość w odróżnianiu subtelnych różnic temperaturyIch złożona struktura powoduje stosunkowo wyższe koszty niż detektory nieochłodzone.

