-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
320x256 Rozdzielczość 30μm Pixel Pitch 10mK NETD Moduł chłodzonej kamery podczerwonej do wykrywania wycieków gazu MWIR
| Rezolucja | 320x256 / 30μm | Zakres widmowy | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|---|---|
| Typowy NETD | 10mK (F1.5) | Liczba klatek na sekundę | 30 Hz/60 Hz |
| Rozmiar produktu | 142×58,5×80 mm | Waga produktu | ≤680g |
| Podkreślić | Moduł kamery na podczerwień 15mK,moduł kamery na podczerwień 900g |
||
LFM330Z6 to chłodzony moduł obrazowania termicznego podczerwonego specjalnie zaprojektowany do wykrywania wycieków gazu.Może automatycznie wykryć wycieki gazu wielu gazów przemysłowych w ciągu kilku sekund dokładnie i bezpiecznie bez konieczności wyłączenia systemów.
Ta kamera wykrywająca przecieki gazu w podczerwieni wykorzystuje chłodzony detektor podczerwieni MWIR o wymiarach 320x256 / 30 μm.Oferuje ona zaletę pomiaru bez kontaktu w obszarach niebezpiecznych lub trudnych do dostępu, zapewniając bezpieczeństwo personelu inspekcyjnego.
Dzięki zastosowaniu tej technologii obrazowania termicznego w podczerwieni w przemyśle petrochemicznym można zapewnić bezpieczną produkcję, nadzór nad ochroną środowiska i oszczędności kosztów.
- Rozdzielczość: 320x256
- Wskaźnik pixel pitch: 30μm
- NETD 10mK (F1.5), wysoka wrażliwość
- Odpowiedź widmowa: 4,2±0,1μm44,4±0,1μm
- Wysoka skuteczność pikseli, wyposażona w algorytm HSM wzmocniony gazem
- Wspiera różne interfejsy i wyjście obrazu RAW/YUV
| Model modułu | LFM330Z6 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 320×256 |
| Wielkość pikseli | 30 μm |
| Odpowiedź widmowa | 4.2±0,1μm·4,4±0,1μm |
| Typowy NETD | 10mK (F1,5) |
| Prędkość obrazu | 30 Hz/60 Hz |
| Digitalne wideo | Standard: DVP/LVDS/USB2.0 Opcjonalnie: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Włókno jednomodowe/Włókno wielomodowe |
| Komunikacja | Standard: USB2.0/LV-TTL Opcjonalnie: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Czas chłodzenia (23 °C) | ≤8min@12V |
| Stabilne zużycie energii (23 °C) | ≤ 10 W |
| Rozmiar (mm) | 142 x 58,5 x 80 |
| Masa (g) | ≤ 680 |
| Temperatura pracy | -40°C+71°C |
| Długość ogniskowa | 23 mm/55 mm |
Moduł wykrywania wycieków gazu LFM330Z6 może profesjonalnie kierować się scenariuszami wycieku CO2 o bardzo niskim stężeniu, uzyskiwać pozycjonowanie wycieków bez kontaktu, na dużą odległość i wizualnie,i uzupełnić wady tradycyjnego wykrywaniaTymczasem CO2 może być również wykorzystywany jako gaz śladowy do pośredniego wykrywania gazu wodorowego, co dodatkowo poszerza możliwości zastosowania urządzeń.
SensorMicro zostało założone z prostą, ale potężną przekonaniem: innowacje powinny służyć potrzebom rzeczywistym.
SensorMicro istnieje po to, by umożliwić ludziom i systemom patrzenie poza powierzchnię, w wzorce, problemy i możliwości leżące pod nimi.
Przekształcając niewidzialne ciepło w widzialną prawdę, pomagamy przemysłowi podejmować mądrzejsze decyzje, chronić to, co jest najważniejsze, i przechodzić złożoność z jasnością.
Posłuszeństwo do naszego nacisku na bycie samodzielnym i klientem na pierwszym miejscu stało się pewną receptą na rozwój SensorMicro.Wyruszyliśmy naprzód na wszystkich frontach., przeciwpożarowe, inspekcje przemysłowe, opieka medyczna i wizja maszynowa,w zakresie monitorowania środowiska i kluczowych aspektów neutralności węglowej, pomagając partnerom w wykorzystaniu pełnego potencjału inteligentnego wykrywania podczerwieni, i łącząc kropki życia.
Jesteśmy więcej niż firmą technologiczną, jesteśmy społecznością ludzi zaangażowanych w budowanie zrównoważonej, etycznej i skoncentrowanej na człowieku przyszłości.Każdy piksel innowacji, który tworzymy, jest obietnicą ochrony, aby wzmocnić i służyć.
W przypadku badań nieniszczących testowanie jest proste i szybkie bez uszkodzeń, co prowadzi do oszczędności kosztów, zwiększenia wydajności pracy, zmniejszenia obniżenia wartości siły roboczej i sprzętu.
W przypadku termografii medycznej jest bardzo skuteczna w wykrywaniu ukrytych problemów w ludzkim ciele, w 100% bezpieczna bez promieniowania i bólu, co czyni ją idealnym narzędziem do wczesnego badania zdrowia.

