Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
Nieochłodzony moduł obrazowania termicznego 256x192 rozdzielczość 12μm Pixel Pitch dla bezpieczeństwa i termografii
Szczegóły Produktu
| Rezolucja | 256x192 | Zakres pomiaru temperatury | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
|---|---|---|---|
| Zakres widmowy | 8 ~ 14μm | Rozstaw pikseli | 12μm |
| Tryb ostrości | Skup się swobodnie | Liczba klatek na sekundę | Termografia: 25 Hz, Obrazowanie: 50 Hz |
| Podkreślić | Niechłodzony moduł termowizyjny 256x192,niechłodzony moduł termowizyjny kamery bezpieczeństwa,rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 12uM |
||
opis produktu
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego 256x192/12μm do kamer bezpieczeństwa
Przegląd produktu
TIMO212 zawiera wyjątkowo mały detektor podczerwieni 256x192/12 μm, który wychwytuje spektrum podczerwieni długolewowych (LWIR) w zakresie od 8 do 14 μm.
Dzięki w pełni zoptymalizowanemu SWaP-C moduł kamery termicznej TIMO212 może być zintegrowany z kamerami podczerwonymi o rygorystycznych wymaganiach dotyczących wielkości i masy.
Moduł kamer termicznych TIMO212 jest szeroko stosowany w monitorowaniu bezpieczeństwa, termografii, urządzeniach noszonych, elektronikach pojazdów, inteligentnym domu i wykrywaniu żywych stworzeń.
Główne cechy
- Ultra-miniaturowy moduł z optymalizacją SWaP-C
- Detektor opakowany na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + mikroelektromagnetyczny migawka
- Najmniejszy podczerwony moduł termiczny, umożliwiający podstawowe funkcje obrazowania termicznego przy maksymalnej efektywności kosztowej
- Kompaktny rozmiar, lekka waga i niskie zużycie energii, idealnie nadaje się do integracji z miniaturowymi urządzeniami
- Elastyczne opcje optyczne, dokładne pomiary temperatury
- Dostępne wiele opcji obiektywów, w tym szerokokątnych i teleobjektywnych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby aplikacji
- Wysokiej precyzji pomiar temperatury z dokładnością do ±2°C; obsługuje zarówno monitorowanie temperatury regionalnej, jak i pełnej
- Łatwa integracja, szybki rozwój
- Wspiera interfejs obrazu DVP, kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi
- Zgodne z normami środowiskowymi RoHS 2.0
Specyfikacja produktu
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 256×192 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8-14 μm |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Przegląd (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Masa (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Rozmiar (mm, bez FPC) | 16x14x18 16x14x14.6 14x12x9.8 16x14x156 |
| Liczba kodów PIN | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | Termografia: 25Hz, obrazowanie: 50Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C. |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -20°C~+60°C |
| wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C~+85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / REACH |
Zastosowania przemysłowe
Moduł obrazowania termicznego TIMO212 jest stosowany do monitorowania bezpieczeństwa, termografii, urządzeń noszonych, elektroniki pojazdów, inteligentnego domu i wykrywania żywych stworzeń.
Nasza linia produktowa
- Wysoka wrażliwość i doskonała wydajność
- Światowa wiodąca technologia w przemyśle podczerwonym
- Dostępne różne detektory podczerwieni - zarówno nieochłodzone, jak i ochłodzone detektory IR w różnych formatach i rozmiarach pikseli
- Produkcja masowa w celu zapewnienia szybkiej dostawy - trzy linie produkcyjne o rocznej mocy produkcyjnej do milionów detektorów
Częste pytania
Jak wybrać odpowiednią rozdzielczość detektora podczerwieni?
To zależy od rzeczywistych potrzeb i zastosowań produktów, a cena jest również czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę.można wybrać detektory podczerwone z niższą rozdzielczością, taką jak 120x90Jeśli potrzebujesz bardzo wyraźnych obrazów do specjalnych celów, takich jak zdalne monitorowanie, możesz wybrać detektory podczerwieni o wysokiej rozdzielczości 1280x1024.
Jak wybrać właściwy pseudokolor do obrazowania termicznego?
- Szary biały jest bardziej odpowiedni dla celów o niewielkich różnicach temperatury
- Czerwony i niebieski są bardziej odpowiednie do scen, w których trzeba znaleźć punkty problemu
- Żelazo czerwone jest standardową paletą kolorów przemysłu energetycznego
Jak wybrać odpowiednią soczewkę termiczną kamery podczerwonej?
- Standardowa soczewka może osiągnąć normalne cele z odpowiedniej odległości
- Teleobiektyw nadaje się do stosunkowo małych celów, które muszą być obserwowane z dużych odległości
- Szerokowzroczne soczewki są lepsze do patrzenia na obiekty z bliskiej odległości
- Makroobiektyw służy do oglądania bardzo małych celów z bliskiej odległości, takich jak obwody chipów
Polecane produkty

