-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR Rozdzielczość 256 x 192 Rozmiar piksela 12 μm z dokładnością ± 2 ℃ dla inteligentnego domu
| Dokładność pomiaru temperatury | ±2℃ lub ±2% | Zakres pomiaru temperatury | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
|---|---|---|---|
| Tryb ostrości | Skup się swobodnie | Dane wyjściowe | 14-bitowy surowy |
| Rezolucja | 256*192 | ||
| Podkreślić | Moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192,moduł kamery termowizyjnej Smart Home 12uM,rdzeń kamery termowizyjnej 12uM LWIR |
||
TIMO212 LWIR thermal imaging camera core integrates 256x192/12μm focal plane array (FPA) uncooled VOx infrared detector and features an optional thermographic function with measurement range from -20℃ to 550℃ for industrial temperature measurement.
Zaprojektowany do integracji w różnych sektorach, w tym terminali mobilnych, instrumentów i liczników oraz aplikacji Internetu Rzeczy (IoT),Ten produkt oferuje wyjątkową miniaturyzację i bardzo niskie zużycie energii. Wspiera wiele opcji obiektywów pola widzenia, aby spełnić różne wymagania dotyczące kątów widzenia i jakości obrazu w różnych scenariuszach zastosowań.
- Ultra-miniaturowy moduł z optymalizacją SWaP-C- Detektor opakowany na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + mikro-elektromagnetyczna klapka.Najmniejszy podczerwony moduł termiczny umożliwiający podstawowe funkcje obrazowania termicznego przy maksymalnej efektywności kosztowejKompaktny rozmiar, lekka masa i niskie zużycie energii idealnie nadają się do integracji z urządzeniami w miniaturze.
- Elastyczne opcje optyczne, dokładne pomiary temperatury- Wielokrotne opcje obiektywów, w tym szerokokątne i teleobjektywne, spełniające różnorodne potrzeby zastosowań.obsługuje zarówno monitorowanie temperatury regionalnej, jak i pełnej.
- Łatwa integracja, szybki rozwój- Wspiera interfejs obrazu DVP kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | TIMO212 |
| Rozstrzygnięcie | 256×192 |
| Wielkość pikseli | 12 μm |
| Odpowiedź widmowa | 8-14 μm |
| Tryb ostrości | Bez koncentracji |
| Opcje obiektywu (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Waga | 5.1±0.4g 4.4±0.4g 2±0.2g 4.8±0.4g |
| Rozmiar (bez FPC) | 16x14x18mm. 16x14x14.6mm. 14x12x9.8mm. 16x14x15.6mm. |
| Liczba kodów PIN | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14bit Raw |
| Prędkość obrazu | Termografia: 25Hz, obrazowanie: 50Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C do +550°C |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±2°C / ±2% |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| wilgotność | 5% do 85% |
| Temperatura przechowywania | -45°C do +85°C |
| Certyfikacja | RoHS 2.0 / Reach |
Moduł kamery termicznej TIMO212 jest szeroko stosowany w inteligentnym bezpieczeństwie, AloT, obserwacji nocnej, instrumentach i licznikach, wizji maszynowej i różnych zastosowaniach obrazowania termicznego.
Pseudo kolor, zwany również fałszywym kolorem,przekształca rozkład cieplny obiektów w obrazy wizualne za pośrednictwem systemu obrazowania termicznego w podczerwieni i wyświetla je na monitorze w szarym poziomie lub pseudo kolorzeAby ułatwić analizę termiczną, obrazy są przedstawiane przy użyciu fałszywych kolorów, które wizualnie reprezentują różnice temperatury.
Moduł oferuje wiele pseudokolorowych palet, w tym: White Hot, Lava, Ironbow, Hot Iron, Medical, Arctic, Rainbow1, Rainbow2 i Red Hot.

