-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Miniaturowy rdzeń kamery termowizualnej VOx FPA o rozdzielczości 120x90 i rozmiarze pikseli 12μm dla ultra-miniaturowych aplikacji SWaP-C
| Zakres widmowy | 8 ~ 14μm | Liczba klatek na sekundę | 25 Hz |
|---|---|---|---|
| Rezolucja | 120x90 | Rozstaw pikseli | 12μm |
| Zakres temperatur | -20 ℃ ~ + 550 ℃ | Obiektyw (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm |
| Podkreślić | Kamera termowizyjna VOx FPA,miniaturowy rdzeń kamery termowizyjnej,rdzeń kamery termowizyjnej 120x90 |
||
Miniaturowy moduł podczerwieni TIMO112 integruje optykę półprzewodnikową, detektor WLP o wymiarach 120x90 / 12 μm i podstawowy obwód przetwarzania obrazu w celu szybkiego uzyskania obrazów termicznych obszaru docelowego i rozkładu ciepła.
Rdzeń termowizyjny TIMO112 jest zorientowany na zastosowania w obrazowaniu w podczerwieni o zoptymalizowanym rozmiarze, wadze, mocy i koszcie (SWaP-C). Jego superminiaturowa konstrukcja i bardzo niskie zużycie energii umożliwiają łatwą integrację z różnymi inteligentnymi urządzeniami, kamerami termowizyjnymi lub terminalami mobilnymi przy rygorystycznych wymaganiach dotyczących kosztów, rozmiaru i wagi.
- Ultraminiaturowy moduł z optymalizacją SWaP-C
- Detektor w obudowie na poziomie płytki + optyka na poziomie płytki + przesłona zaworu mikroelektromagnetycznego
- Najmniejszy moduł termowizyjny na podczerwień, zapewniający minimalną funkcjonalność obrazowania termowizyjnego przy maksymalnej efektywności kosztowej
- Kompaktowy rozmiar, lekkość i niskie zużycie energii, idealne do integracji z miniaturowymi urządzeniami
- Sprawdzona wydajność i szybka reakcja
- Konstrukcja o bardzo niskim poborze mocy, zużywająca zaledwie 9 mW
- Płynne obrazowanie przy częstotliwości odświeżania 25 Hz
- Elastyczny i ekologiczny
- Obsługuje interfejs obrazu SPI, kompatybilny z różnymi platformami wbudowanymi
- Zgodny ze standardami środowiskowymi RoHS 2.0
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Rezolucja | 120×90 |
| Rozmiar piksela | 12μm |
| Odpowiedź widmowa | 8 ~ 14μm |
| Tryb ostrości | Skup się bez ograniczeń |
| Obiektyw (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm |
| Waga | 1,8 g |
| Rozmiar (bez FPC) | 12,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| Liczba PIN-ów | 40PIN |
| Dane wyjściowe | 14-bitowy surowy |
| Liczba klatek na sekundę | 25 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20℃~+550℃ (-20℃~+150℃ | +100℃~550℃) |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa z ±2℃ / ±2% |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Wilgotność | 5% ~ 85% |
| Temperatura przechowywania | -45 ℃ ~ + 85 ℃ |
| Orzecznictwo | RoHS 2.0 / Zasięg |
Rdzeń kamery termowizyjnej na podczerwień TIMO112 jest szeroko stosowany w wielu obszarach, takich jak termografia, inteligentny sprzęt, inteligentne budynki, inteligentny dom, AIoT itp.
Firma SensorMicro została założona z prostym, ale mocnym przekonaniem: innowacja powinna służyć potrzebom świata rzeczywistego.
SensorMicro istnieje, aby umożliwić ludziom i systemom spojrzenie poza powierzchnię — w wzorce, problemy i możliwości, które leżą pod spodem.
Zamieniając niewidzialne ciepło w widoczną prawdę, pomagamy branżom podejmować mądrzejsze decyzje, chronić to, co najważniejsze i klarownie poruszać się po złożonościach.
Kierowanie się naszym naciskiem na to, by działać samodzielnie i skupiać się przede wszystkim na kliencie, stało się niezawodną receptą na dynamikę SensorMicro. Ponieważ nasza działalność obejmuje większą część globu, rozwijamy się na wszystkich frontach — od bezpieczeństwa, gaszenia pożarów, inspekcji przemysłowej, opieki medycznej i wizji maszynowej po monitorowanie środowiska i kluczowe aspekty neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla — pomagając partnerom uwolnić pełny potencjał inteligentnego wykrywania podczerwieni i łączyć punkty życia.
Jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą zajmującą się technologią podczerwieni. Jesteśmy społecznością ludzi zaangażowanych w budowanie zrównoważonej, etycznej i skoncentrowanej na człowieku przyszłości. Każdy piksel innowacji, którą tworzymy, jest obietnicą — obietnicą ochrony, wzmacniania i służenia.
Mówiąc o obrazowaniu termowizyjnym w podczerwieni, pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć, jest promieniowanie podczerwone (IR). Długość fali energii promieniowania podczerwonego zaczyna się od około 700 nm i sięga około 1 mm. Wszystkie obiekty emitują pewną ilość ciepła w postaci promieniowania podczerwonego, które jest dla nas niewidoczne, gdyż w całym spektrum elektromagnetycznym gołym okiem widzimy jedynie „światło widzialne”.
Podstawowym elementem sprzętu na podczerwień jest detektor termiczny na podczerwień, który może z czułością wykryć niewielką różnicę temperatur otaczających obiektów. Następnie zbiera informacje o promieniowaniu obiektu i przekazuje informacje o temperaturze do obrazowania, które opiera się na informacjach o różnicy temperatur. Im cieplejszy obiekt, tym więcej wytwarza promieniowania podczerwonego. Jeśli intensywność jest zbyt wysoka, możesz poczuć ją jak ciepło.

