Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 256x192 uncooled microbolometer camera ] mecz 14 produkty.
W pełni zoptymalizowana niechłodzona kamera mikrobolometryczna SWaP-C 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
LC260 Mała wielkość niechłodzona kamera wykrywająca gorączkę LWIR Core 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Moduł kamery termicznej w podczerwieni z wykrywaczem LWIR o rozmiarach 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Niechłodzony moduł 256x192 12μm radiometrycznej kamery termowizyjnej na podczerwień dla AIoT
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Skok pikseli: | 12μm |
LWIR 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Focus Free Infrared Camera Module for Security
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Światła waga 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermal Camera Core dla AIoT i Industrial Vision
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Typowy pobór mocy: | 330mW |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR OEM o niewielkich rozmiarach 256x192 12μM
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń termowizyjny LWIR OEM o małym rozmiarze 256x192 12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |

