Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 320x256 thermal camera core ] mecz 55 produkty.
MWIR 320x256/30μm Optyczny rdzeń kamery do obrazowania gazowego dla przenośnego obraźnika termicznego
| Zakres widmowy: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
| waga: | ≤680g |
GAVIN330 Moduły kamer chłodzonych MWIR 320x256 30μm Różne opcje obiektywów zmiennoogniskowych
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x67x80mm |
| Wysoka czułość: | ≤10mK |
Chłodzona kamerą optyczną do obrazowania gazów w zakresie średniej podczerwieni RS058 do wizualizacji niewidocznych LZO
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Moduł optycznego obrazowania gazu MWIR chłodzony, o rozdzielczości 320x256, rozmiarze piksela 30 μm i NETD 10 mK do wykrywania wycieków gazu
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤8min przy 12V |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
55mm Obiektyw Optyczna Kamera Gazowa z rozdzielczością 320x256 dla penetracji płomienia w środowiskach o wysokiej temperaturze
| Opcjonalny obiektyw: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Styl: | Chłodzony rdzeń podczerwieni |
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
OEM Chłodzony moduł kamery MWIR 320x256/30μm
| Typ: | Chłodzone moduły AD |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Moduły kamer chłodzonych w podczerwieni 320x256 30µm z obiektywem o stałej ogniskowej 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduły kamery chłodzonej OEM Moduł kamery na podczerwień 320x256 30μm
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Detektor wycieku gazu LFM330Z5 z rozdzielczością 320x256 30μm Pixel Pitch i 20mK NETD Chłodzony detektor podczerwieni
| Typ: | Chłodzony czujnik podczerwieni |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
320x256 Chłodzona kamera termowizyjna do wykrywania wycieków gazu z pikselami 30 µm i NETD 10 mK dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| Typowy NETD: | 10mK (F1.5) |

