Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir drone thermal camera ] mecz 54 produkty.
Niedźwiedzie moduł termowizyjny LWIR z mikrobolometrem VOx 640x512 12 µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm moduł kamery na podczerwień do dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Mały rozmiar SWaP Niechłodzony moduł termiczny LWIR 640x512 12μm dla ładunków UAV
| Rozstrzygnięcie: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego radiometrycznego 640x512 Zakres widmowy 8~14μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termiczny do dronów 640x512 12μM liczba klatek na sekundę 30 Hz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień o niewielkich rozmiarach 40 mk 0,7 W do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
Niezawodny moduł termowizyjny z mikrobolometrem FPA VOx bez chłodzenia, rozdzielczość 120×90 i rozmiar piksela 12μm
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |

