Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mct cooled infrared detector ] mecz 154 produkty.
Moduł kamery IR z rozdzielczością 320x256, rastrem piksela 30 µm i chłodzeniem, z NETD 20 mK do optycznego obrazowania gazu
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| Typowy NETD: | 20mk (F1.5) |
W pełni SWaP 256×192/12μm Moduł kamery na podczerwień z poborem mocy 300mW i interfejsem USB2.0 do monitoringu bezpieczeństwa
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Detektor podczerwieni: | Uchłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
Ocieplone rdzenie kamery termicznej 320x256 30μm do wykrywania wycieków gazów VOC
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł termowizyjny na podczerwień chłodzony 320x256/30µm do wykrywania wycieków tlenku węgla
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 30 Hz/60 Hz |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Moduł miniatury w podczerwieni iMC212 z 256×192/12μm dla urządzeń przenośnych
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256x192 |
| Używany do: | Aplikacje terminali mobilnych |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej termicznej w podczerwieni LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
N-Driver384 Moduł kamery noktowizyjnej na podczerwień 384x288 dla bezpiecznej jazdy
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduły kamer chłodzonych w podczerwieni 320x256 30µm z obiektywem o stałej ogniskowej 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery IR o rozdzielczości 640x512/15μm o schłodzeniu z 25mK NETD i zakresem widmowym 3,2-3,5μm do obrazowania optycznego gazu
| NETD: | 25 mK (F1,5) |
|---|---|
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
| Opcjonalny obiektyw: | Naprawiono Zoom |
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |

