Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security lwir thermal camera module ] mecz 236 produkty.
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
iMC212 Nieochłodzony moduł podczerwieni o rozdzielczości 256x192 i zużyciu energii 300 mW do integracji urządzeń mobilnych
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony układ płaszczyzny ogniskowej LWIR |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Niechłodzony moduł podczerwieni 1280 x 1024/12 μm zapewniający ultrawyraźne obrazowanie termowizyjne
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna Core MegaPixel Plug Series
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
640x512 12μm Niechłodzony detektor podczerwieni Czujnik obrazowania w podczerwieni LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
MCT MWIR Chłodzony moduł cieplny 640x512 / 15μm do wykrywania dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

