-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
400x300 17um LWIR niechłodzony moduł kamery termowizyjnej do inteligentnego monitorowania
| Rezolucja | 384x288 /17μm | NETD | ≤50mk |
|---|---|---|---|
| Zakres widmowy | 8 ~ 14μm | Rozmiar | 21 x 22,3 x 15,6 mm (z obiektywem 9,1 mm) |
| Zakres temperatur | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) | Dokładność temperatury | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Podkreślić | Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR,moduł kamery termowizyjnej 400x300 17um,niechłodzony moduł termowizyjny LWIR |
||
Moduł kamery termicznej nieochłodzonej LWIR do kamery bezpieczeństwa termicznego
Moduł podczerwony nieochładzony COIN417G2 jest wersją nowej generacji modułu cieplnego COIN417.obwód przetwarzania sygnału o wysokiej wydajności i algorytm przetwarzania obrazu.Istnieją trzy rodzaje soczewek dla modułu termicznego COIN417G2: stałe soczewki athermalne 9,1 mm / 13 mm / 19 mm dla różnych odległości obserwacji.
Dzięki zastosowaniu detektora podczerwieni WLP i ukierunkowaniu na w pełni zoptymalizowany SWaP typowe zużycie energii COIN417G2 zmniejszyło się o 50% z 1,4 W do 0,7 W, nie naruszając jednak jego wydajności. Jego super szybki czas uruchomienia znacznie zmniejsza się z 10s do 3,5s bez długiego oczekiwania.Gwarantuje poziom ochrony IP67 i przechodzi test ESD: rozładowanie kontaktowe±4KV, rozładowanie powietrzne±8KV.
Moduł podczerwieni COIN417G2 posiada ostre i ostre obrazy termiczne, kompaktowy rozmiar i niską cenę.Ma również opcjonalną funkcję termograficzną z zakresem pomiarów od -20 °C ~ 550 °C do pomiaru temperatury przemysłowej (wspieranie dostosowania i rozszerzania)
Moduł termiczny COIN417G2 może spełniać wymagania zdalnego pomiaru temperatury i można go zintegrować ze wszystkimi rodzajami kamer termicznych.
- Mini rozmiar: 25.4x25.4x29.3mm (z obiektywem 9.1mm)
- Światła: 29g±3g (z obiektywem 9,1mm)
- Typowa NETD≤40mk
- Poprawiona jakość obrazu
- Niskie zużycie energii
- Szybki rozwój i integracja
| Model | COIN417G2/R |
| Wydajność detektora IR | |
| Materiał | VOx |
| Rozstrzygnięcie | 400×300 |
| Wskaźnik pikseli | 17 μm |
| Zakres widmowy | 8 μm ~ 14 μm |
| Typowy NETD | ≤ 40mK |
| Przetwarzanie obrazu | |
| Prędkość obrazu | 50Hz/30Hz/25Hz |
| Czas uruchomienia | 3s |
| Wideo analogowe | PAL/NTSC |
| Digitalne wideo | RAW/YUV/BT656 |
| Algorytm obrazu | Korekta niejednorodności (NUC) 3D redukcja hałasu (3DNR) 2D redukcja hałasu (DNS) Kompresja dynamicznego zasięgu (DRC) Wzmocnienie krawędzi (EE) |
| Cyfrowe powiększenie | 1X~8X ciągłe powiększanie, wielkość kroku 1/8 (wyjście UV) |
| Wyświetlacz obrazu | Czarny Gorący/Biały Gorący/Pseudo Kolor |
| Oprogramowanie do komputerów | |
| Oprogramowanie ICC | Moduł sterowania i wyświetlacz wideo |
| Specyfikacja elektryczna | |
| Standardowy interfejs zewnętrzny | 50Pin_HRS: DF40C-50DP-0.4V ((51), (HRS, mężczyzna) |
| Płyty rozszerzające USB | Typ C |
| Interfejs komunikacji | TTL-232/USB2.0 |
| Interfejs cyfrowy wideo | CMOS8/CMOS16/LVDS/USB2.0 |
| Napięcie zasilania | 4 ~ 5,5 V |
| Typowe zużycie energii | 0.7W |
| Pomiar temperatury | |
| Zakres temperatury pracy | -10°C~+50°C |
| Zakres pomiaru temperatury | -20°C~150°C, 0°C~550°C; Wspiera dostosowanie i rozbudowę |
| Dokładność pomiaru temperatury | Większa niż ±3°C lub ±3% |
| Regionalne pomiary temperatury | Maksymalna, minimalna i średnia wartość regionalnej temperatury wyjściowej |
| SDK | Windows/Linux/ARM; osiągnięcie analizy strumienia wideo i konwersji z szarości na temperaturę |
| Cechy fizyczne | |
| Rozmiar (mm) | 25.4×25.4×29.3 ((Z obiektywem 9,1 mm) 25.4×25.4×41.2 ((Z obiektywem 13mm) 25.4×25.4×40 ((Z obiektywem 19mm) |
| Waga | 29g±3g (z obiektywem 9,1 mm) 42g±3g(Z obiektywem 13mm) 44g±3g(Z obiektywem 19mm) |
| Przystosowanie do środowiska | |
| Temperatura pracy | -40°C+70°C |
| Temperatura przechowywania | -45°C+85°C |
| wilgotność | 5% do 95%, nie kondensujące |
| Wibracje | 50,35 gramów, 3-osiowa |
| Szok. | Pół fal sinus, 40g/11ms, 3-osiowa, 6-kierunkowa |
| Świadectwa | RoHS2.0/REACH |
| Optyka | |
| Opcjonalna soczewka | Stałe Athermal: 9.1mm/13mm/19mm |
| Poziom ochrony | IP67 |
Moduł cieplny COIN417G2 może być stosowany w termografii, monitorowaniu bezpieczeństwa, walce z pożarami i ratownictwie, na zewnątrz, AIoT, sprzęcie inteligentnym, ładowaniu bezzałogowym, ADAS itp.
![]()
Wysoka wrażliwość i doskonała wydajność
Światowa wiodąca technologia w przemyśle podczerwonym
Dostępne różne czujniki podczerwieni
Zarówno nieochłodzone, jak i ochłodzone detektory IR w różnych formatach i rozmiarach pikseli
Produkcja masowa w celu zapewnienia szybkiej dostawy
Trzy linie produkcyjne o rocznej mocy produkcyjnej do milionów detektorów.
1Co to jest termografia podczerwona?
Termografia to nowa i skuteczna technologia nieinwazyjnej metody diagnostycznej opartej na wykrywaniu temperatury powierzchni obiektu.Promieniowanie podczerwone (IR) emitowane przez obiekt jest rejestrowane i wizualizowane w postaci mapy rozkładu temperatury.
2Do czego może służyć termografia podczerwona?
Infraczerwone obrazy termiczne mogą być wykorzystywane do przeprowadzania inspekcji domów, określania wad strukturalnych, usterek elektrycznych, usterek mechanicznych, zmian fizjologicznych u ludzi i zwierząt i wiele innych.
3Jakie są zalety termografii podczerwonej?
W przypadku badań nieniszczących testowanie jest proste i szybkie bez uszkodzeń, co prowadzi do oszczędności kosztów, zwiększenia wydajności pracy, zmniejszenia obniżenia wartości siły roboczej i sprzętu.
W przypadku termografii medycznej jest bardzo skuteczna w wykrywaniu ukrytych problemów w ludzkim ciele, w 100% bezpieczna bez promieniowania i bólu, co jest idealnym narzędziem do wczesnego badania zdrowia.

