-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Moduł kamery termicznej chłodzonej MWIR o rozmiarze pikseli 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu CO2
| Zakres widmowy | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm | Funkcjonować | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃) | ≤8min przy 12V | Rozdzielczość detektora | 320x256 |
| Rozmiar piksela | 30μm | NETD | 10mK (F1.5) |
| Podkreślić | Chłodzony moduł kamery termowizyjnej 320x256,chłodzony moduł kamery termowizyjnej 30uM,moduł kamery obrazowania gazu MWIR |
||
W procesach wychwytywania dwutlenku węgla, eksploatacji urządzeń energetycznych i produkcji przemysłowej wycieki CO2 prowadzą nie tylko do braku celów redukcji emisji dwutlenku węgla,ale długotrwałe gromadzenie może również powodować awarie urządzeńTradycyjne metody wykrywania są niewidoczne, niebezpieczne i często pomijane, co utrudnia dokładne wykrywanie.
Moduł termiczny LFM330Z6 ma wysoką precyzję i czułe wykrywanie.i pozycjonowanie wycieku wizualnegoW tym samym czasie CO2 może być również stosowany jako gaz śledzący do pośredniego wykrywania gazu wodorowego,dalsze rozszerzenie scenariuszy zastosowania sprzętu.
- Zmniejszony cykl rozwoju:Obwody przetwarzania sygnałów o wysokiej wydajności konwertują sygnały analogowe na cyfrowe przy zasilaniu 12V w celu certyfikacji odporności na wybuchy
- Łatwa i szybka integracja:Interfejs Cameralink wyprowadza 16-bitowe dane RAW z sterowaniem portami seryjnymi i zintegrowaną strukturą dopasowaną do wymiarów detektora
| Moduł modułu | LFM330Z6 |
| Rozstrzygnięcie | 320*256 |
| Wielkość pikseli | 30 μm |
| Odpowiedź widmowa | 4.2±0,1μm·4,4±0,1μm |
| Typowy NETD | 10mK (F1,5) |
| Prędkość obrazu | 30 Hz/60 Hz |
| Digitalne wideo | Standard: DVP/LVDS/USB2.0 Opcjonalnie: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Włókno jednomodowe/Włókno wielomodowe |
| Komunikacja | Standard: USB2.0/LV-TTL Opcjonalnie: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Czas chłodzenia (23°C) | ≤8min@12V |
| Stabilne zużycie energii (23°C) | ≤ 10 W |
| Wielkość | 142*58,5*80 mm |
| Waga | ≤ 680 g |
| Temperatura pracy | -40°C+71°C |
| Długość ogniskowa | 23 mm/55 mm |
- Pełna dokumentacja:Podręczniki produktu, przewodniki konfiguracyjne i odniesienia do wyboru dla bezproblemowego wdrożenia
- Pomoc w zakresie rozwoju i badań:Zintegrowane badania próbkowe, ocena wydajności i weryfikacja parametrów
- Zaawansowany zestaw narzędzi dla programistów:SDK, interfejsy API, algorytmy i narzędzia debugowe do głębokiej integracji
- Odległe wsparcie techniczne:24/7 wsparcie z szybką reakcją i terminowym rozwiązaniem krytycznych problemów
- Poziom gwarancji:Oryginalne części i ścisłe przestrzeganie procesu w celu przywrócenia optymalnej wydajności

