Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 12 m plug in thermal camera module ] mecz 33 produkty.
PLUG612 Moduł kamery termicznej Nieochłodzony VOx LWIR 640x512/12μm do kamery monitorującej
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości 1280x1024 12μm Rdzeń termowizyjny
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej przeciwpożarowej Moduł termiczny LWIR niechłodzony 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień VOx o wysokiej rozdzielczości LWIR 8 ~ 14μm Zakres widmowy
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości VOx Niechłodzony LWIR 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej wysokiej rozdzielczości VOx Niechłodzony LWIR 1280x1024 / 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej HD 1280x1024 12μm z obiektywem zmiennoogniskowym 30~180mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Lekki moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości 1280x1024 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |

