Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 256x192 infrared thermal camera module ] mecz 71 produkty.
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
iMC212 Nieochłodzony moduł podczerwieni o rozdzielczości 256x192 i zużyciu energii 300 mW do integracji urządzeń mobilnych
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony układ płaszczyzny ogniskowej LWIR |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
640x512/12μm Niechłodzony rdzeń kamery podczerwonej Mały rozmiar do ładunków użytecznych UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
384x288 17um Rdzeń kamery na podczerwień do termografii medycznej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Miniaturowy rdzeń kamery termowizyjnej VOx FPA o rozdzielczości 120x90 i odstępie pikseli 12 μm dla kompaktowej integracji
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
| Rezolucja: | 120x90 |
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
Moduł miniatury w podczerwieni iMC212 z 256×192/12μm dla urządzeń przenośnych
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256x192 |
| Używany do: | Aplikacje terminali mobilnych |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR o rozdzielczości 320x256 i rozmiarze piksela 30μm do wykrywania wycieków gazu SF6/NH3
| Zakres widmowy: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤7min przy 24V |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
RAW YUV BT656 Cyfrowy rdzeń kamery wideo niechłodzonej na podczerwień 640x512 12um
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

