Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 256x192 infrared thermal camera module ] mecz 71 produkty.
Moduł kamery termicznej w podczerwieni z wykrywaczem LWIR o rozmiarach 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Moduł kamery termicznej podczerwonej niechłodzonej o lekkiej masie 256x192/12μm
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamer termicznych niechłodzonych 256x192 / 12μm dla AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł kamery termicznej mikro z rozdzielczością 256x192 i wielkością pikseli 12μm dla niskiego zużycia energii
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermography Capable Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamer termicznych OEM z rozdzielczością 256x192 i wielkością pikseli 12μm dla bezfokusowego widzenia nocnego
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
Niechłodzony VOx Mini Infrared Thermal Camera Module z rozdzielczością 256x192 i rozmiarem pikseli 12μm
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192 rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Focus Free LWIR Thermal Camera Module for Thermography
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

