Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 30hz thermal imaging core ] mecz 219 produkty.
Rdzeń kamery termicznej IR 640x512/12μm do pomiaru temperatury przemysłowej
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| NETD: | <30 mK |
PLUG612R Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do ratownictwa pożarowego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej PAL/NTSC z ciągłym zoomem 1~8X
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 17μM do straży pożarnej i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 640x512 do obserwacji zwierząt na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Moduł termowizyjny 650x512 zintegrowany z ładunkami UAV
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Typowa NETD: | ≤40mK |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512/12μm do ładunków UAV / Drone
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| Typowa NETD: | ≤40mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny na podczerwień LWIR 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512/12μm do inteligentnej hodowli
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| Typowa NETD: | ≤40mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

