Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 30hz thermal imaging core ] mecz 219 produkty.
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery podczerwonej o ostrym obrazowaniu termicznym LWIR 640x512 12μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego Mały rozmiar 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej LWIR 400x300
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Miniaturowy moduł kamery termowizyjnej VOx FPA 120x90 17μM
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Rezolucja: | 120x90 |
640x512 Moduł obrazowania termicznego zintegrowany z dronami do celów kontroli
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
| NETD: | ≤40mK |
Jasny rdzeń kamery termicznej 640x512 do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Stabilny rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzony 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |

