Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 30hz thermal imaging core ] mecz 219 produkty.
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym obiektywem 25 mm 640x512 12μM do wykrywania na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej do dronów i UAV, niechłodzony, lekki, 640x512/12 µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamer bezpieczeństwa termicznego niechłodzony LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termowizyjnej SWaP-C LWIR 640x512 12μM dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej dalekiego zasięgu 640x512 z obiektywem 9,1 mm do pojazdów bezzałogowych
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej z tlenkiem wanadu 640x512 12 μm dla dronów i dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Mały rozmiar SWaP Niechłodzony moduł termiczny LWIR 640x512 12μm dla ładunków UAV
| Rozstrzygnięcie: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Interfejs DVP Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 120x90 8 ~ 14μm
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Rezolucja: | 120x90 |
Jasne obrazy termiczne LWIR Niechłodzony rdzeń kamery PLUG612 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |

