Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging system ] mecz 92 produkty.
Nieschłodzony detektor podczerwieni VOx 400x300 do kamery termowizyjnej
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony detektor podczerwieni z matrycą płaszczyzny ogniskowej 400x300 / 17μm Materiał VOx
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Uncooled 400x300 do ochrony budynków HVAC
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł niechłodzonej kamery na podczerwień VOx 400x300 / 17μm Szybki rozwój
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzone czujniki podczerwieni o długich falach 400x300 17μm Materiał tlenku wanadu
| Rezolucja: | 400x300 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Typ: | Mikrobolometr |

