Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging system ] mecz 92 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA 400x300 17um
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery przesiewowej 400x300 17μm do pomiaru temperatury ciała
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej z różnymi inteligentnymi algorytmami obrazu
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
Rdzeń modułu kamery na podczerwień 640x512/17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej OEM IR o wysokiej rozdzielczości Wykrywanie dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |

