Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging system ] mecz 92 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 / 17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Waga: | ≤77g |
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μm niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Kamera termiczna do wykrywania gorączki, niechłodzony moduł termiczny LWIR 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej VOx LWIR Screening Niechłodzony 400x300 17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm LW |
400x300 12μm Termiczne detektory podczerwieni Niechłodzony mikrobolometr VOx do termografii
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Rezolucja: | 400x300 |
400x300 17um LWIR niechłodzony moduł kamery termowizyjnej do inteligentnego monitorowania
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
LWIR Uncooled Infrared Camera Core 1280x1024/12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
| NETD: | <30 mK |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej z rdzenia w zakresie podczerwieni serii PLUG-R 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ 550 ℃ |
| NETD: | <30 mK |
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

