Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ flexible uncooled thermal security camera ] mecz 43 produkty.
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
LC260 256x192/12μm rdzeń kamery termicznej do pomiaru temperatury ciała ludzkiego
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Kamera termiczna do wykrywania gorączki, niechłodzony moduł termiczny LWIR 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej serii COIN z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR 400x300 / 17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Niechłodzone detektory podczerwieni 30mK 50Hz 60Hz dla bezpieczeństwa / monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej OEM IR o wysokiej rozdzielczości Wykrywanie dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Elastyczne chłodzone detektory podczerwieni MWIR z chłodnicą dzieloną Stirlinga RS046H
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Detektor obrazowania gazu optycznego 20mK NETD z rozdzielczością 320x256 i zakresem widmowym 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000 godz |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| NETD: | 20mk (F1.5) |

