Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ flexible uncooled thermal security camera ] mecz 43 produkty.
Niechłodzony moduł kamery na podczerwień 640x512 17μM do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
PLUG-R Niechłodzony moduł radiometrycznej kamery na podczerwień LWIR z termografią
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Moduł kamery termicznej podczerwonej niechłodzonej o lekkiej masie 256x192/12μm
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
W pełni zoptymalizowana niechłodzona kamera mikrobolometryczna SWaP-C 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
PLUG1212 Wysoka stabilność 1280x1024 Niechłodzony moduł podczerwieni na każdą pogodę
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
1280x1024 12μm Niekalibrowany moduł mikrobolometru VOx do elastycznych rozwiązań termowizyjnych
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń modułu kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 17μm do termografii przemysłowej
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
Rdzeń modułu kamery na podczerwień 640x512/17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |

