Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR o rozdzielczości 320x256 i rozmiarze piksela 30μm do wykrywania wycieków gazu SF6/NH3
| Zakres widmowy: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤7min przy 24V |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
MWIR Chłodzona kamera obrazowania gazu optycznego o wymiarach 640x512/15μm do wykrywania wycieków gazu o wysokiej czułości
| Wideo cyfrowe: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
640x512/12μm FPA Niechłodzony detektor podczerwieni do obrazowania termicznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
LFM330Z6 320x256/30μm 10mK NETD Rdzeń kamery termowizyjnej do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Moduł termiczny do optycznego obrazowania gazów |
|---|---|
| Pasmo falowe: | Średnia długość fali |
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
400x300 / 17µm Nieschłodzony Detektor Podczerwieni do Kamery Monitorującej
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej MWIR do obrazowania optycznego gazowego o wymiarach 320x256/30μm do pomiaru poprzez płomienie
| Funkcjonować: | Pomiar przez płomienie |
|---|---|
| Ogniskowa: | 23mm/55mm |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej OGI 320×256/30μm do pomiarów przez płomienie z obiektywem 23mm/55mm
| Zakres spektralny: | 3,8 ± 0,1 ~ 4,1 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Funkcjonować: | Pomiar przez płomienie |
| NETD: | 20mK (F3) |
Przenośna niechłodzona kamera termowizyjna o rozdzielczości 120x90 i interfejsie USB 2.0 do wizji przemysłowej
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Chłodzona optyczna kamera do obrazowania gazów 320x256 / 30μm Certyfikat RoHS
| Transduktor: | czujnik podczerwieni |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |

