Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Chłodzony detektor podczerwieni 640x512 15μm LWIR zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Niechłodzone detektory podczerwieni 30mK 50Hz 60Hz dla bezpieczeństwa / monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Zewnętrzny zespół zintegrowanej chłodnicy Dewara z dzielonym układem elektronicznym, mały rozmiar
| Moc chłodzenia: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <3,5 W (130 mW przy 100 K przy 20°C) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |

