Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR HD zintegrowany z kamerą bezpieczeństwa
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
|---|---|
| Aplikacja: | Integracja systemu |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
Nieinwazyjny rdzeń kamery na podczerwień do diagnostyki medycznej systemu obrazowania termicznego
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,85 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony moduł termiczny MWIR 640x512 / 15μm do elektrooptycznego systemu podczerwieni
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
55mm Obiektyw Optyczna Kamera Gazowa z rozdzielczością 320x256 dla penetracji płomienia w środowiskach o wysokiej temperaturze
| Opcjonalny obiektyw: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Styl: | Chłodzony rdzeń podczerwieni |
| rezolucja: | 320x256/30μm |
Lekki, niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 8 ~ 14μm do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony moduł termiczny MCT MWIR 15μm 640x512 dla ładunku z wieloma czujnikami
| Rozmiar: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Waga: | ≤650g |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Chłodzony moduł termiczny detektora podczerwieni MCT MWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
640x512 15μm Moduł chłodzony MCT MWIR Szybka integracja Zatwierdzona przez RoHS
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Chłodzony detektor termowizyjny na podczerwień MWIR do kamery monitorującej
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
Akcelerator do chłodzonego detektora podczerwieni 640x512 chłodzonego modułu AD
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |

