Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera ] mecz 412 produkty.
Zwiększona przejrzystość i precyzja rdzenia kamery termowizyjnej HD 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
PLUG1212 Niechłodzony moduł HD LWIR 1280x1024/12μm do ultraczystego obrazowania termowizyjnego
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
320x256/30μm Chłodzony wykrywacz obrazu termicznego MWIR z 10mK NETD do wykrywania wycieków gazów VOC
| Zakres spektralny: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
Moduł termowizyjny TWIN612 Ostre i wyraźne obrazy z dokładnością ± 2 ℃ lub ± 2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny VOx o wysokiej dokładności temperaturowej ±2 ℃
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
256×192/12μm rozdzielczość Plug-in termiczna kamera z interfejsem USB2.0 i konstrukcja bez ostrości
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Chłodzony moduł termiczny MCT MWIR 15μm 640x512 dla ładunku z wieloma czujnikami
| Rozmiar: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Waga: | ≤650g |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Kompaktowy moduł termowizyjny LWIR TWIN612 o niskim zużyciu energii
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

