Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera ] mecz 412 produkty.
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Long Wave 640x512 12μm Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł podczerwieni 1280 x 1024/12 μm zapewniający ultrawyraźne obrazowanie termowizyjne
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
640x512 15µm Chłodzone Moduły Kamery RS058 T2SL Kamera LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny wysokiej rozdzielczości VOx do termografii przemysłowej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
3-osiowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o zakresie widmowym 8 ~ 14 μM dla robotów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy moduł termowizyjny LWIR TWIN612 do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Wysokiej wrażliwości chłodzone detektory podczerwone z chłodnikiem krydowym RS058
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Długie fale: | 7,7 ~ 9,5 (LW) |

