Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera ] mecz 412 produkty.
Niechłodzony moduł termowizyjny 640x512 12μM do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Uncooled 640x512 12μM Moduł termowizyjny do osobistego widzenia w nocy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Lekkie integracyjne kryochłodziarko Stirling 750 mW dla chłodzonych detektorów podczerwieni
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <12 W (550 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Detektor obrazowania termicznego chłodzonego MWIR o wymiarach 320x256/30μm z 10mK NETD do obrazowania gazowego
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 142×58,5×71 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Moduł kamery termowizyjnej z obiektywem 25 mm, chłodzony, z rozdzielczością 320x256 i NETD 20 mK do obrazowania gazów optycznych i wykrywania wycieków gazu
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Niechłodzony detektor podczerwieni o wysokiej rozdzielczości FPA 640x512 12μm do termowizyjnego noktowizora
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozmiar piksela: | 12μm |
| Pakiet: | Opakowanie na poziomie wafla |
320x256 rozdzielczość 30μm Wielkość pikseli MWIR Chłodzony detektor podczerwieni do obrazowania gazu optycznego z 10mK NETD do wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar piksela: | 30μm |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler do chłodzenia chłodzonego detektora podczerwieni MCT
| Waga: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Typ: | Liniowy kryochłodnik Stirlinga |
| MTTF: | ≥20000 godzin |

