Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mct ] mecz 156 produkty.
Kamera na podczerwień OGI o wysokiej czułości dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduły kamery chłodzone o wymiarach 320x256/30μm z soczewką 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery MWIR chłodzony w każdych warunkach pogodowych 1280x1024 12μm
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
640x512 15μm Moduł detektorów chłodzonych podczerwonych Integracja
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa MWIR o wysokiej szybkości klatek chłodzony HgCdTe 640x512 15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduł kamery IR o centralnym chłodzeniu 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
GAVIN330 MWIR Moduł obrazu termicznego o schłodzonej temperaturze Wysoka niezawodność 320x256/30μm
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej MWIR o wysokiej szybkości klatek 15μm 640x512 z chłodnicą kriotypową RS058
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
W pełni SWaP 256×192/12μm Moduł kamery na podczerwień z poborem mocy 300mW i interfejsem USB2.0 do monitoringu bezpieczeństwa
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Detektor podczerwieni: | Uchłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
Przenośny moduł termowizyjny o rozdzielczości 256×192, rozmiarze piksela 12μm, ultrakompaktowy do termowizyjnej kamery wtykowej
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Rozmiar piksela: | 12μm |

