Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mct ] mecz 156 produkty.
Chłodzony detektor termowizyjny na podczerwień MWIR do kamery monitorującej
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
Jasny detektor IR o chłodzonej temperaturze MWIR dla obrazowania termicznego 640x512/15μm
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
| Temperatura pracy: | -45 ℃ ~ + 71 ℃ |
1280x1024 12μm Moduł kamery termowizyjnej HD Wykrywanie rdzenia dalekiego zasięgu
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Zakres spektralny: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Monitoring bezpieczeństwa MWIR Chłodzony detektor podczerwieni 640x512/12μm
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termiczne w podczerwieni |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
1280x1024 12 μm Megapixelów Chłodzony detektor podczerwieni FPA Wysoka wrażliwość
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 1280x1024 do szybkiego wykrywania celów
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł termiczny chłodzony MWIR 1280x1024 z obiektywem z ciągłym zoomem 37,5 ~ 750 mm / F4
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Chłodzony moduł termowizyjny 640x512 / 15µm z obiektywem ze zmienną ogniskową 60~240mm/F4
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do systemu zdalnego monitorowania
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm chłodzony moduł kamery IR Wykrywanie dalekiego zasięgu rdzenia
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |

