Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mwir 640x512 ] mecz 86 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości chłodzony rdzeniem 640x512 / 15μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Detektor podczerwieni FPA chłodzony MWIR 3.2μm~3.5μm z rozdzielczością 640x512 do wykrywania wycieków metanu
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Waga (g): | ≤235g |
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 / 15μm zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Chłodzony detektor podczerwieni 640x512 15μm LWIR zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym detektorem podczerwieni o rozdzielczości 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 Wysoka czułość termiczna
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Detektor termowizyjny MWIR LFD615HZ3 z rozdzielczością 640×512/15μm do wykrywania wycieków gazu
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 640x512 |
| Stabilny pobór mocy (23 ℃): | ≤4W |
Chłodzony detektor termowizyjny MWIR z rozdzielczością 640×512/15μm dla wysokiej czułości 25mK NETD wykrywania wycieków gazu
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | 25 mK (F1,5) |
| Rozdzielczość detektora: | 640x512 |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym detektorem podczerwieni o rozdzielczości 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

