Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 1280x1024 thermal imaging module ] mecz 103 produkty.
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Miniaturowy rdzeń kamery termowizyjnej VOx FPA 120x90 / 17μm
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Rezolucja: | 120x90 |
1280x1024 12μm chłodzony moduł kamery IR Wykrywanie dalekiego zasięgu rdzenia
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Rdzenie chłodzonych modułów kamer 1280x1024 12μm
| Technologia: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Moduł kamery chłodzonej OEM o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm MCT MWIR
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Chłodzony moduł termiczny Rdzeń kamery 1280x1024 12μM Wysoka czułość termiczna
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej MegaPixel LWIR 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
VOx Niechłodzony moduł kamery na podczerwień LWIR Wysoka rozdzielczość 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń modułu kamery na podczerwień 640x512/17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |

