Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 1280x1024 thermal imaging module ] mecz 103 produkty.
Integracja chłodzonego detektora podczerwieni MCT MWIR 1280x1024 12μm
| Rozdzielczość detektora: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 1~100Hz Regulowany |
| Używany do: | Rozwój wtórny |
Szybka integracja, chłodzony rdzeń kamery IR EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024 / 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Szybka integracja Moduły kamer chłodzonych podczerwienią EYAS1212 Mega Pixel 149x58,5x71mm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Moduł kamery chłodzonej OEM MWIR z detektorem podczerwieni MCT 1280x1024 12um
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Moduł termiczny chłodzony MWIR 1280x1024 z obiektywem z ciągłym zoomem 37,5 ~ 750 mm / F4
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 1280x1024 do szybkiego wykrywania celów
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm długofalowy rdzeń kamery na podczerwień do przemysłowego pomiaru temperatury
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery MWIR chłodzony w każdych warunkach pogodowych 1280x1024 12μm
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej z dużą matrycą 1280x1024 12μM do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Niechłodzony moduł czujnika kamery termowizyjnej o wysokiej czułości
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

