Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 30hz thermal imaging core ] mecz 243 produkty.
Elastyczny niechłodzony moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa z LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Lekki i elastyczny niechłodzony moduł termiczny z czujnikiem podczerwieni LWIR 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowe zużycie energii: | <0,75 W |
Szybka integracja kamery termowizyjnej z niechłodzonym detektorem podczerwieni na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Zoptymalizowany moduł kamery termowizyjnej SWaP-C iLC212 z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termiczny PLUG617 z detektorem podczerwieni LWIR 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
RoHS Uncooled LWIR Drone Thermal Camera 640x512 do gaśnictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery do monitoringu termicznego LWIR 256x192 / 12μM
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Waga: | 8,9 g ± 0,5 g (w tym obiektyw 3,2 mm) |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł mini kamery LWIR 256x192 do kamery termowizyjnej
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 70mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

