Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 30hz thermal imaging core ] mecz 243 produkty.
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej z rdzenia w zakresie podczerwieni serii PLUG-R 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ 550 ℃ |
| NETD: | <30 mK |
Wielofunkcyjna kamera termowizyjna dronów VOx LWIR Rdzeń kamery
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Typowy niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 30Hz NETD 40mk do dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Nieschłodzony moduł termowizyjnej kamery obserwacyjnej LWIR 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Kompaktowy moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM dla inteligentnego sprzętu
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR 640x512 17μM nieochłodzony dla bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery LWIR do monitorowania termicznego niechłodzonego 640x512 8~14μm LW
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej termicznej w podczerwieni LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |

