Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging system ] mecz 92 produkty.
PLUG617 Moduł kamery bezpieczeństwa termicznego LWIR z rozdzielczością 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
640x512 15μm Moduł kamery termowizyjnej T2SL LWIR o wysokiej rozdzielczości GAVIN615L
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Ultrakompaktowy niechłodzony moduł termiczny z obiektywem 9,1/13/19mm
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR 384x288 17μM do badania temperatury ciała
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Ekranowanie temperatury ciała Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej 384x288 17μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości VOx Niechłodzony LWIR 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Zamontowana na pojeździe kamera noktowizyjna na podczerwień Rdzeń kamery termowizyjnej 384x288/17μm
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
RS058 T2SL Rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 15μm chłodzony detektor podczerwieni Integracja
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
LWIR 400x300 / 17μm VOx Nieochłodzony detektor podczerwieni, FPA Mikrobolometr
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |

