Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
320x256 30μm chłodzony detektor wycieku gazu Kamera 23mm Obiektyw dla przemysłu petrochemicznego
| Styl: | Chłodzony moduł na podczerwień |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Rozdzielczość 320x256, rozmiar piksela 30 μm, chłodzony moduł termowizyjny MWIR do obrazowania gazów, do wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień MegaPixel Plug Series stosowany w złożonych środowiskach
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Moduł optycznego obrazowania gazu MWIR chłodzony, o rozdzielczości 320x256, rozmiarze piksela 30 μm i NETD 10 mK do wykrywania wycieków gazu
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤8min przy 12V |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
LWIR 320x256/30μm Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej z 20mK NETD do wykrywania wycieku gazu
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Chłodzona kamerą optyczną do obrazowania gazów w zakresie średniej podczerwieni RS058 do wizualizacji niewidocznych LZO
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Jasny detektor IR o chłodzonej temperaturze MWIR dla obrazowania termicznego 640x512/15μm
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
| Temperatura pracy: | -45 ℃ ~ + 71 ℃ |
Moduł termowizyjny na podczerwień chłodzony 320x256/30µm do wykrywania wycieków tlenku węgla
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Ramka klatek: | 30 Hz/60 Hz |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Obiektyw 23 mm MWIR, chłodzony moduł obrazowania gazu w podczerwieni z rozdzielczością 320x256/30µm do zastosowań przemysłowych
| ROZMIAR: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
| Opcjonalny obiektyw: | 23mm/55mm |

