Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Detektor termowizyjny chłodzony MWIR o rozdzielczości 320x256 z NETD 10mK do obrazowania gazów optycznych
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤7min przy 12V |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
MWIR Chłodzony wykrywacz podczerwieni FPA o czułości 320x256/30μm i 10mK NETD
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Waga (g): | ≤600 |
| Zakres widmowy: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
Detektor obrazowania gazu optycznego 20mK NETD z rozdzielczością 320x256 i zakresem widmowym 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000 godz |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Ultra przezroczysty chłodzony rdzeń kamery MWIR
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Ultra Clear 1280x1024 12μm Moduł cieplny chłodzony do monitorowania dalekiego zasięgu
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Używany do: | Kamera monitorująca |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
Ultra Clear 1280x1024 12μm chłodzony moduł termiczny do monitorowania dalekiego zasięgu
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Używany do: | Kamera monitorująca |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
Chłodzony moduł detektora IR z detekcją dalekiego zasięgu 1280x1024 12μm
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Chłodzony rdzeń modułu detektora podczerwieni 1280x1024 12μM do monitorowania dalekiego zasięgu
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termowizyjnym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |

