Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Niechłodzony detektor podczerwieni z matrycą płaszczyzny ogniskowej 400x300 / 17μm Materiał VOx
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Zintegrowana chłodnica krio rotacyjna Stirlinga z miniaturowym układem chłodzenia z zamkniętym obiegiem
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000 godz |
| Stabilne zużycie energii: | <3,2 W (130 mW przy 100 K przy 20 ℃) |
Zintegrowany zespół kriochłodnicy z obrotowym cyklem Stirlinga Niskie zużycie
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <7 W (250 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
Chłodzony detektor podczerwieni o średniej długości fali 640x512 15μm
| Technologia: | Podczerwień |
|---|---|
| Materiał: | MCT |
| Rodzaj: | Chłodzony detektor podczerwieni |
400mW Split Rotary Stirling Engine Cryocooler Niskie zużycie
| Moc chłodzenia: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <3,5 W (130 mW przy 100 K przy 20°C) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do systemu zdalnego monitorowania
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
15μm 640x512 chłodzony detektor podczerwieni MWIR ze zintegrowaną chłodnicą Stirlinga RS058
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MCT Materiał MWIR Detektor podczerwieni 320x256 / 30μm do szybkiej integracji
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
Chłodzone detektory podczerwieni typu II Superlattice Długa fala 320x256 / 30μm
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |

