Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal camera module 256x192 ] mecz 71 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej PAL/NTSC z ciągłym zoomem 1~8X
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
256×192 rozdzielczość 12μm Niechłodzony moduł kamery podczerwonej do nadzoru bezpieczeństwa z kompaktowym projektem 17×17mm
| Rezolucja: | 256×192/12µm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej z dużą matrycą 1280x1024 12μM do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Integracja chłodzonego detektora podczerwieni 15μm 640x512 Moduł kamery MCT MWIR
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
OEM Małe rozmiary Niechłodzone LWIR Thermal Imaging Core z rozdzielczością 256x192 i 12μm Pixel Pitch Focus Free Design
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
iMC212 Nieochłodzony moduł podczerwieni o rozdzielczości 256x192 i zużyciu energii 300 mW do integracji urządzeń mobilnych
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony układ płaszczyzny ogniskowej LWIR |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
LWIR Uncooled Infrared Camera Core 1280x1024/12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
| NETD: | <30 mK |
OEM mały rozmiar niechłodzony rdzeń termowizyjny LWIR o rozdzielczości 256x192 i odstępie pikseli 12 μm w pakiecie na poziomie płytki
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Ultra przezroczysty chłodzony rdzeń kamery MWIR
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |

