Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal camera module 256x192 ] mecz 71 produkty.
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Nieochłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego LWIR z rozdzielczością 256x192 i rozmiarem pikseli 12μm w opakowaniu na poziomie płytki
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termiczny na podczerwień LWIR o rozdzielczości 256x192 i odstępie pikseli 12 μm dla zakresu widmowego 8 ~ 14 μm
| Liczba klatek na sekundę: | Termografia: 25 Hz, Obrazowanie: 50 Hz |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192 |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
Niekalibrowany rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μm + obiektyw 3,2 mm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Mini 256x192 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Nieochłodzony rdzeń kamery termicznej FPA z funkcją termografii
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń modułu kamery na podczerwień 640x512/17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
Moduł kamery HgCdTe MWIR schłodzony 640x512/15μm do przenośnych kamer termicznych
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR OEM o niewielkich rozmiarach 256x192 12μM
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Focus Free Infrared Camera Module for Security
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

